O nas

„Z kwiatami możemy zrobić dla Ciebie wszystko”, to motto było i jest z nami przez cały czas kiedy w roku 2000 powstała moja kwiaciarnia – „Galeria Kwiatów Yucca”. Nieprzerwanie od tamtych dni zlokalizowana jest przy ulicy Paderewskiego 1E w Żarach. W ciepłej i przyjemnej atmosferze, przy fachowej obsłudze, oferujemy szeroki wybór kwiatów ciętych, doniczkowych, tworzonych przez nas kompozycji kwiatowych, ciekawych upominków oraz własnoręcznie wykonywanej, oryginalnej i unikatowej biżuterii ślubnej i okazjonalnej.

Moją pasją są kwiaty, a układanie z nich bukietów jest dla mnie sztuką. Wykonujemy projekty własne oraz realizujemy specjalne życzenia klientów. Specjalizujemy się w tworzeniu bukietów ślubnych, wiązanek okazjonalnych, kompozycjach suchych, aranżacjach wnętrz, dekoracjach z kwiatów ciętych oraz florystyce pogrzebowej. Pasja w połączeniu z wieloma szkoleniami, warsztatami i pokazami mistrzów florystyki z całego świata pozwoliły mi stworzyć swój własny styl układania bukietów. Dzięki indywidualnej pracy z każdym klientem tworzone są wyjątkowe kompozycje, zaprojektowane zgodnie z jego wymaganiami, potrzebami oraz gustem.

Mając nadzieję, na miłe spotkanie chciałabym Państwu ofiarować coś wyjątkowego, dlatego zapraszam do odwiedzenia zakładki promocje, gdzie dowiecie się Państwo jak zupełnie za DARMO można otrzymać od nas kwiaty. Dołącz do tych, którzy nam już zaufali.

Do zobaczenia
Greta Patrzykąt