Opieka nad grobami | Cennik | Formularz zgłoszeniowy

Każdemu z nas – ludzi żyjących w pośpiechu dnia codziennego, zależy na tym aby groby ważnych dla nas osób nie były pozostawione bez należytej opieki – zaniedbane, wyglądem przypominające mogiły, o których już nikt nie pamięta. Z różnych powodów nie zawsze mogą Państwo samodzielnie sprawować nad nimi opiekę. Rozumiemy to, dlatego polecamy Państwu nasze usługi.

Proponujemy Państwu kompleksowe rozwiązanie nie tylko na Wszystkich Świętych. Pozwól naszej kwiaciarni zaopiekować się grobem Twoich Bliskich w Żarach i okolicy do 20km.

Jeżeli nie możesz osobiście odwiedzić grobu Swoich Bliskich wybierz naszą kompleksową usługę opieki nad grobem. Nasza kwiaciarnia zadba o to, abyś będąc nawet daleko zaznaczył Swoją obecność. Usługa zapewnia umycie pomnika, usunięcie zwiędłych/starych kwiatów, usunięcie wypalonych/popękanych zniczy, uprzątnięcie terenu wokół grobu – zgarnięcie liści, posprzątanie śmieci, wygrabienie, nałożenie warstwy ochronno-polerującej, dokumentację fotograficzną na e-mail oraz wystrój: stroik lub wiązankę kwiatów położoną na nagrobek lub do wazonu, oraz 3 znicze (48 godzin trwałości), które rozświetlą chwile pamięci o najbliższych.

Następna strona >>